Koyu renkli saçlara ışıltılar

koyu renk modası

Bu sezon doğallık moda. Doğal renk saçlarınıza, minik ışıltılar katmak en güzel trend.
Dünyaca ünlü yıldızlar da, aslında doğal saç renklerinden vazgeçmiyor. Saçlarına altın dokunuşlar katarak daha göze çarpıcı bir görünüm ile dolgunluğu ön plana çıkıyorlar.
Anlayacağınız, siyah ve kahvenin en parıldayan tonları, şu sıralar çok beğeniliyor.
jennifer lopez saç rengi

Jennifer Lopez‘in saçı bir çok rengi içeriyor aslında. Koyu sarı tonlarındaki gölgeler göz hizasından itibaren, uçlara doğru yoğunlaşarak saça dolgun ve ışıltılı bir görünüm vermiş. Lopez’in bronz tenine de çok uymuş bu ışıltılar.
Bu rengi elde etmek için, kahve rengi saçınıza, yüzü çevreleyecek şekilde daha açık tonlarla altın dokunuşlar katmalısınız.
2013 ünlülerin saç renkleri

Emma’ya kum tanelerini andıran, tonlarındaki bu renk çok iyi gitmiş. Kısa saçları, yüzünü daha da yumuşak gösteriyor. Kendi naturel rengini, 2-3 ton daha açık ve yoğun gölgeler ile oldukça hareketlendirmiş saçını.
Victoria Beckham saç rengi

Bu saç rengi, başka hiç kimsenin bu kadar güzel taşıyamayacağı bir renk. Victoria Beckham‘ın saçlarındaki ince gölgeler, gözleriyle paralel tonlarda.
Koyu kestane saçının üzerine, karamel tonlarda düzenli olarak atılan gölgeler, yüzüne ışıltı katmış.Victoria Beckham’ın bu tonlardaki gölgeleri saçlara derinlik katarak, saçları daha zengin, daha çikolata kahve göstermiş.
katie holmes saç rengi

Küllü kahve en doğal saç renklerinden. Katie Holmes‘un, uzun saçlarına, seyrek olarak atılmış gölgeler, elegan bir görünüm veriyor. Tabii, bu gölgelerin alımlı durması, saç boyu ve saç koyuluğuyla da çok alakalı.
Eğer minyon bir kadınsanız, saç uzunluğunuz önemli, yüzünüzü ve vücudunuzu kapayan saçlardan kaçınmanızı öneririz.
milla kunis saç rengi

Mila Kunis, gözlerini daha da belirginleştiren koyu renk saçıyla karşımıza çıkıyor. Orta boy saçlarının uçlarına, vurgulayıcı kılan, yoğun gölgeler atmış. Böylece, koyu renk saçların, yüzde oluşturduğu keskin görünümü yumuşatmış.
Salma Hayek görüntüsüyle ışık saçan ünlülerden. Her zaman, doğal kıvrımları ve doğal renkleri tercih etmiştir Hayek. Eğer siz de esmerseniz, Salma Hayek’teki ışıltılı dokunuşlarını deneyebilirsiniz.
Bunun için önemli olan, saç uzunluğunuzun yarısından itibaren, yüz çevrenize denk gelecek şekilde ve uçlara doğru doğal saçınızın açık tonlarında gölgeler yaptırmanız.
angelina jolie saç rengi

Angelina Jolie, kırmızı rujuyla dolgun dudaklarını daha da vurgulamayı tercih edenlerden hep. Altın sarısı ve bal rengi tonlarındaki gölgeleriyle çarpıcı bir görüntüsü var.
Yoğun makyaj yapmayı tercih etmeyen biri için, bu gölgeler her zaman yüzü renklendirebiliyor. Bu rengi elde etmek içinse, naturel kahverengi saça, sarı ve bal tonlarında ışıltılar sepiştiriliyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2013 ilkbahar saç trendleri başlıklı makalemizde ilkbahar saç modelleri 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Aramalar:

  • saça ışıltı atmak
  • saça ışıltı nasıl atılır
  • saçlarda ışıltı modelleri
  • sa?larda ???lt? modelleri
  • sa?a ???lt? atmak
  • saça ışıltı atmak fiyatları
  • siyah saça ışıltı modelleri
  • saçta ışıltı modelleri
  • siyah saça golge
  • siyah renk saça ışıltı atılır mı

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.